Worlds in the Secret
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Worlds in the Secret

Worlds in the Secret
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Starbucks

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Ian
dziedzic Rodu Van Allenów
Ian


Liczba postów : 20
Join date : 27/07/2010

Starbucks Empty
PisanieTemat: Starbucks   Starbucks I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 10:51 am

Starbucks Starbucks-740160
Starbucks Starbucks-menu

___________________________


Ian przyszedł do Starbucks'u razem z Yuuki.
Podeszli do dwuosobowego stolika.
Pomógł ściągnąć płaszcz Yuuki i powiesił go na wieszaku obok.
- Co chciałabyś zamówić? Mają jeszcze krojoną sałatkę owocową, desery lodowe, ciastka, ciasta i oczywiście cały wybór kaw.
Powiedział. Nie wiedział, czy była kiedyś w tej kawiarni, więc wolał powiedzieć.
Czekał, aż Yuuki powie co chce.
Powrót do góry Go down
Yuuki Tsugami
Dziedzic Rodu Tsugami
Liderka Bractwa Safir

Yuuki Tsugami


Liczba postów : 142
Join date : 24/07/2010

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 10:53 am

- Mi wystarczy Kawa, nie jestem głodna przez mojego Ojca - Odparła spokojnym głosem, była wykończona próbami muzycznymi. Zapomniała że ma koncert dla zaproszonych osób.
Powrót do góry Go down
Ian
dziedzic Rodu Van Allenów
Ian


Liczba postów : 20
Join date : 27/07/2010

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 10:57 am

Poszedł do lady i zamówił Grande Coffee i Grande Cappucino z karmelem.
Gdy dostał już swoje kawy, co było w zawrotnym tempie wrócił do Yuuki.
Postawił kawy na stoliku i usiadł na przeciw dziewczyny.
- Jeżeli chcesz coś dodać do kawy to poproś. Mają cukier, mleko, karmel, cynamon i wiele innych.
Powiedział.
Upił łyk kawy i spojrzał na złociste oczy Yuuki.
- To do jakiej uczęszczasz szkoły?
Zapytał.
Powrót do góry Go down
Yuuki Tsugami
Dziedzic Rodu Tsugami
Liderka Bractwa Safir

Yuuki Tsugami


Liczba postów : 142
Join date : 24/07/2010

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 11:02 am

- Ja do Bogatej szkoły uczęszczam do profilu Muzycznego, ogólnie spodobała mi się szkoła to tam mnie wysłali oraz Ojciec wysłał Lokaja żeby mi towarzyszył oraz mogę rozkazywać - Odparła do niego ze spokojem, zaczynała pić kawę.. powoli jednakże nic jej nie brakowało jest dobre.
- Niedługo będę mieć przygotowania do Koncertu - Odparła do niego miłym głosem.
Powrót do góry Go down
Ian
dziedzic Rodu Van Allenów
Ian


Liczba postów : 20
Join date : 27/07/2010

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 11:06 am

Pokiwał głową.
- Nieźle, ja gram na gitarze klasycznej i elektrycznej, ale nie gram na koncertach. Mnie czekają rozmowy, dyskusje i burza mózgów w tej chwili.
Powiedział.
Zaczął sączyć kawę. Nie był specjalnie rozmownym gościem. Jak kogoś znał to dużo gadał, ale z obcą osobą nie rozmawiał tak dużo.
Miał nadzieję, że Yuuki nie będzie to przeszkadzać.
Powrót do góry Go down
Yuuki Tsugami
Dziedzic Rodu Tsugami
Liderka Bractwa Safir

Yuuki Tsugami


Liczba postów : 142
Join date : 24/07/2010

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 11:09 am

Spojrzała się z okna, wiedząc że może być dziwnie trochę... ogólnie dużo rozmyślała sobie nad kilkoma rzeczami. Była też cichą osobą oraz jakoś nie specjalnie ją dobijało to. Miała zamiar uciec.
Powrót do góry Go down
Ian
dziedzic Rodu Van Allenów
Ian


Liczba postów : 20
Join date : 27/07/2010

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 11:14 am

Widział, że dziewczyna wolałaby uciec niż tu siedzieć. Nie był tym specjalnie zdziwiony, ale i tak przygnębiło go to. Starać się można, ale na końcu trochę inaczej te starania wychodzą.
- Jeżeli nie chcesz tu siedzieć to możesz iść. Nie zmuszam cię do przebywania ze mną. Widać po tobie, że chcesz uciec stąd.
Powiedział.
Był bystry. Potrafił odgadnąć emocje innych. Podwójne studia dawały mu niewyobrażalne możliwości.
Na rynku pracy oba kierunki były mu potrzebne, a w szczególności w firmie jego ojca. Psychologia i Finanse. Mieszanka godna podziwu.
Powrót do góry Go down
Yuuki Tsugami
Dziedzic Rodu Tsugami
Liderka Bractwa Safir

Yuuki Tsugami


Liczba postów : 142
Join date : 24/07/2010

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 11:16 am

- Ehh Ty to masz wyczucie naprawdę, dopiję tylko kawę i mogę iść jeśli tak chcesz - Odparła do niego ze spokojem, oraz była oczywiście zmieszana tą sytuację. Nie okazywała za dobrze uczuć przy nim, bo po co?
Powrót do góry Go down
Hiroki Akiyama
Kamerdyner Yuuki Tsugami
Hiroki Akiyama


Liczba postów : 122
Join date : 24/07/2010

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 11:16 am

Splótł ręce za plecami, wyprostował się i wkroczył do kawiarni. Sam nie wiedział, jak udało mu się powstrzymać atak śmiechu, gdy zobaczył swoje odbicie. Po chwili opanował się i podszedł do stolika Yuuki.
- Przepraszam, że przerywam, ale dyrektorka prosi na rozmowę - ukłonił się nieznacznie. Spojrzał na Yuuki wzrokiem nr. 32 "Współpracuj.".
Powrót do góry Go down
Yuuki Tsugami
Dziedzic Rodu Tsugami
Liderka Bractwa Safir

Yuuki Tsugami


Liczba postów : 142
Join date : 24/07/2010

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 11:19 am

- Hmm Przepraszam muszę iść, najwyraźniej Pani Dyrektorka przyjechała i ma do mnie wielką sprawę, a jedynie mi ufa bardzo - Odparła do niego, delikatnie się uśmiechnęła do Iana wtedy powoli wyszła stąd znikając przy drzwiach.

z.t
Powrót do góry Go down
Hiroki Akiyama
Kamerdyner Yuuki Tsugami
Hiroki Akiyama


Liczba postów : 122
Join date : 24/07/2010

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 11:20 am

Przepuścił Yuuki w drzwiach i poszedł w swoją stronę.

*z.t*
Powrót do góry Go down
Ian
dziedzic Rodu Van Allenów
Ian


Liczba postów : 20
Join date : 27/07/2010

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 11:21 am

Nic nie mówił. Odwrócił wzrok i tyle.
Co miał powiedzieć? Co miał zrobić? Już i tak był przygnębiony tą sytuacją.
Bił niespiesznie kawę. Pewnie jeszcze zamówi sobie trzy kolejne.
Powrót do góry Go down
Ian
dziedzic Rodu Van Allenów
Ian


Liczba postów : 20
Join date : 27/07/2010

Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 11:31 am

Po wypiciu trzech kaw wstał i ruszył w stronę wieszaka.
Zauważył, że Yuuki nie zabrała swojego płaszcza. Zdjął go. Założył swój płaszcz na siebie i wolnym krokiem opuścił kawiarnię.
[zt]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Starbucks Empty
PisanieTemat: Re: Starbucks   Starbucks I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Starbucks
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Worlds in the Secret :: Miasteczko :: Centrum-
Skocz do: